LKS Raba Niedary - strona nieoficjalna

SPONSORZY I REKLAMA

SPONSORZY W SEZONIE 2014/15

Uwaga !! Jeśli chchesz dołączyć do sponsorów naszego klubu a zarazem nawiązać współprace dotyczącą reklamy swojej firmy poprzez działaność Klubu, jest taka możliwość !!!!!

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z Panem Prezesem klubu Franciszkiem Gajosem lub administratorem strony internetowej Raba.Niedary.05@Gmail.com

Kipsta F700

hasło:

Korona NiedzieliskaRaba Niedary
Korona Niedzieliska   Raba Niedary
2015-05-24, 17:00:00

Boisko w Niedzieliskach

Statystyki przedmeczowe »

Zczuba.tv

Aktualnoci

W XVI kolejce z Górnikiem!

• autor: dam_w1987, 2014-04-08 12:20

Po kolejnym meczu bez porażki na wyjeździe, nasza drużyna wraca na swój teren. Tym razem zdziesiątkowane kontuzjami "Pszczoły" gościć będą drużynę Górnika Siedlec. Nasz najbliższy rywal bardzo udanie zainaugurował rozgrywki wiosenne wygrywając oba dotychczasowe spotkania. Wartym uwagi jest zwycięstwo wyjazdowe z liderem jesienii - Tarnavią Tarnawa 3-2. W drugim tegorocznym meczu ligowym "Górnicy" pokonali u siebie Beskid Żegocina 1-0. Zatem zapowiada się bardzo fascynujące spotkania!

Górnik to ósma drużyna poprzedniego sezonu - rewelacja jesieni w sezonie 2012/13 i wielki przegrany wiosny. Ekipę z Siedlca z powodzeniem od kilku lat prowadzi Wojciech Stanisz. W kadrze znajdziemy kilka A klasowych "gwiazd" m.in - Sławomira Kuklę, Krzysztofa Orlika czy Błażeja Pieprzyka (który z powodu zawieszenia nie będzie mógł wystąpić w meczu z nami). Drużyna z Siedlca z bilansem bramkowym 22-21, zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ze stratą 4 pkt do Raby Niedary.

Jak wygląda historia spotkań ligowych pomiędzy naszymi drużynami?

2013/14 - Górnik Siedlec - Raba Niedary 1-1

2012/13 - Górnik Siedlec - Raba NIedary 2-1

2012/13 - Raba Niedary - Górnik Siedlec 2-0

2008/09 - Górnik Siedlec - Raba Niedary 0-3

2009/09 - Raba Niedary - Górnik Siedlec 4-1

BILANS RABY: 3 ZWYCIĘSTWA, 1 REMIS, 1 PORAŻKA.

A co dziać będzie się na innych boiskach?

CZARNI KOBYLE - PIAST ŁAPANÓW

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie! W tym przypadku tabela może mylić. Piast wprawdzie rozpoczął tegoroczne zmagania od dwóch zwycięstw. Nie były to jednak zwycięstwa przekonujące. Czarni wzmocnieni 7 nowymi zawodnikami najpierw "napsuli krwi" Żubrom a następnie zdemolowali Błyskawicę w Proszówkach. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Piast Łapanów, jednak rozstrzygnięcie nie wydaje się już takie oczywiste.

TARNAVIA TARNAWA - BŁYSKAWICA PROSZÓWKI

W Tarnawie spotkają się dwie drużyny, które zaliczyły wiosenny "falstart". Podrażniona słabym początkiem i utratą pozycji lidera drużyna Tarnavii jest absolutnym faworytem tej konfrontacji. Wydaje się, że jedynie cud może sprawić aby drużyna z Proszówek dopisała do swojego konta chociażby 1 pkt.

BESKID ŻEGOCINA - ŻUBR GAWŁÓWEK

Przy ulicy Cmentarnej w Żegocinie, szykuje się nie lada gratka dla kibiców. Mecze Beskidu z Żubrem zawsze charakteryzują się "walką" na każdym centymetrze boiska i wieloma bramkami. W roli faworyta będzie oczywiście Żubr, jednak powstrzymanie Kruczka i Burasa przez "Górali" może mieć kluczowe znaczenie w sprawieniu sensacji.

BOREK - RABA KSIĄŻNICE

Prowadzona przez Romana Kukle Borkowianka, chcąc walczyć o miejsca w czołówce potrzebuje w tym spotkaniu 3 punktów. Strata jakichkolwiek sprawi, że Borkowi pozostanie walka o środek tabeli. Stawka tego spotkania jest "niebagatelna". Raba Ksiąznice wydaje się wracać na właściwy "tor" i w tym należy upatrywać szans na sprawienie niespodzianki.

TRZCIANA 2000 - GOSiR/NOVI

Mecz outsiderów naszej A klasy. Obie drużyny powalczą między sobą o przetrwanie w ligowej rzeczywistości. Żadna z obu ekip nie może czuć pewności bytu w lidze na przyszły sezon. Zdobycie 3 punktów będzie "bezcenne", pytanie tylko komu stawka spotkania " spląta nogi bardziej" ?

VICTORIA - GKS II DRWINIA

Kolejny mecz z cyklu "walka o życie".  Porażka dla GKSu na tym etapie rozgrywek może oznaczać, już brak większych perspektyw na utrzymanie. W roli faworyta wystąpią gospodarze, jednak nie zapomnijmy o tym, że w barwach GKSu ponownie pojawił się Mariusz Krzywda!

TABELA WIOSENNA:

1. Piast Łapanów 6 pkt (bilans 5-1)

2. Górnik Siedlec 6 pkt (bilans 4-2)

3. Żubr Gawłówek 4 pkt (bilans 6-5)

4. RABA NIEDARY 4 pkt (bilans 3-2)

5. Czarni Kobyle 3 pkt (bilans 10-4)

6. Borkowianka 3 pkt (bilans 6-2)

7. Beskid Żegocina 3 pkt (bilans 4-2)

8. GOSiR/ Novi 3pkt (bilans 2-2)

9. GKS II Drwinia 3pkt (bilans 3-7)

10. Tarnavia Tarnawa 1pkt (bilans (4-5)

11. Vicotoria 1pkt (bilans 2-3)

12. Trzciana 1pkt (bilans 2-3)

13. Raba Ksiaznice 1pkt (bilans 2-5)

14. Błyskawica 0 pkt (bilans 0-10)

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

TRENINGI

Harmonogram treningów

Wtorek - 19:00 do 21:00 Boisko w Niedarach

Czwartek - 19:00 do 21:00 Boisko w Niedarach

Pozostałe INFORMACJE U MICHAŁA DĄBROWSKIEGO

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Raba NiedaryMacierz Lipnica Murowana
Raba Niedary 1:6 Macierz Lipnica Murowana
2015-05-17, 11:00:00
Boisko w Niedarach

oceny zawodników »

Dunajec Mikołajowice 1:0 Pagen Gnojnik
Dunajec Zakliczyn 0:0 Orzeł Dębno
Zorza Zaczarnie 4:2 Olimpia Wojnicz
Tarnavia Tarnawa 2:3 Okocimski II Brzesko
LKS Uszew 1:3 Naprzód Sobolów
Raba Niedary 1:6 Macierz Lipnica Murowana
Jadowniczanka Jadowniki 5:1 Korona Niedzieliska

Jadowniczanka Jadowniki - Dunajec Mikołajowice
Korona Niedzieliska - Raba Niedary
Macierz Lipnica Murowana - LKS Uszew
Tarnavia Tarnawa - Naprzód Sobolów
Okocimski II Brzesko - Zorza Zaczarnie
Olimpia Wojnicz - Dunajec Zakliczyn
Orzeł Dębno - Pagen Gnojnik

Które miejsce w sezonie 2014/15 zdobędzie nasz klub?

Czy pomysł o nowej lokalizacji stadionu uważasz za trafny?