LKS Raba Niedary - strona nieoficjalna

SPONSORZY I REKLAMA

SPONSORZY W SEZONIE 2014/15

Uwaga !! Jeśli chcesz dołączyć do sponsorów naszego klubu a zarazem nawiązać współprace dotyczącą reklamy swojej firmy poprzez działalność Klubu, jest taka możliwość !!!!!

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z Panem Prezesem klubu Franciszkiem Gajosem lub administratorem strony internetowej Raba.Niedary.05@Gmail.com

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dwa oblicza Raby...

• autor: p.kobayashi, 2014-10-19 21:52

Dzisiejszej niedzieli kibice mogli oglądać dwa mecze naszych drużyn.
Jako pierwszy mecz rozegrała drużyna rezerw która grała z liderem B-klasy czyli z Koroną Brzeznica. wynik meczu 7;0. Mimo tak wysokiego zwycięstwa lidera nie był to mecz do jednej bramki.
Drugiej  mecz tej niedzieli odbywał się w Grobli. Raba podejmowała tam Korone Niedzieliska. Mecz znakomicie rozpoczeła Raba, która od razu ruszyła na bramke gości. W efekcie tego Raba w 31 ' objeła prowadzenie po dobrej akcji. Po tej bramce Raba uwierzyła że mecz można wygrać i szybko zadala drugi cios. Drugą bramke strzelił 16 letni Piotrek Długoszewski który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą i mając przed sobą bramkarza pewnie uderzył na bramke. Goście ograniczali swoje ataki do tak zawanej długiej piłki za obrone Raby. Gospodarze stracili bramke w końcowych minutach pierwszej połowy i po połowie meczu wynik 2;1.
Druga połowa okazała słabość raby którą jest brak siły w granicach 50-55 ', spowodowane jest to małą frekfencją na treningach. Goście strzelanie rozpoczeli w 50 ' kiedy to prostopadłe podanie wykorzystał napastnik gości. Kolejna bramka dość kontrowersyjna ponieważ sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym, notabene faul ten spowodowany był przez "kretówke". Po tym rzucie karnym widać było że Raba straciła wiare w uzyskanie korzystnego rezultatu, jednak cały czas próbowała ale z marnym skutkiem. Wynik meczu 2;6

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI

Harmonogram treningów

Wtorek 18:30 - 20:00 boisko w Niedarach

Piątek 18:30 - 20:00 boisko w Niedarach

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Polanka Nieszkowice Wielkie 3:4 Raba Niedary
2017-10-29, 14:00:00

oceny zawodników »

Polanka Nieszkowice Wielkie 3:4 Raba Niedary
Macierz Lipnica Wisła Grobla
Korona Brzeznica 3:1 Zryw Królówka
Ostrowianka Ostrów Husaria Łapczyca

Które miejsce w sezonie 2016/17 zdobędzie nasz klub?