LKS Raba Niedary - strona nieoficjalna

SPONSORZY I REKLAMA

SPONSORZY W SEZONIE 2014/15

Uwaga !! Jeśli chcesz dołączyć do sponsorów naszego klubu a zarazem nawiązać współprace dotyczącą reklamy swojej firmy poprzez działalność Klubu, jest taka możliwość !!!!!

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt z Panem Prezesem klubu Franciszkiem Gajosem lub administratorem strony internetowej Raba.Niedary.05@Gmail.com

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Na koniec bez punktów

• autor: p.kobayashi, 2014-11-17 10:19

Minionej Niedzieli Raba podejmowała na boisku w Grobli drużyne Olimpii Wojnicz. Konfrontacja ta zakończyła się zwycięstwem drużyny z Wojnicza
Raba rozpoczeła mecz defensywnie a swoich szans szukała w kontrach. Goście od pierwszego gwizdka przejeli inicjatywe i starali się rozklepać dobrze zorganizowaną obrone Raby.Raba powinna objąć prowadzenie już w pierwszym kwadransie kiedy to Darek Mączka stanął oko w oko z bramkarzem i lobował go z 7 metra, przenosząc piłkę nad bramką. Goście odpowiedzieli na to ładną akcjię zakończoną bramką. W pierwszej połowie Raba miała jeszcze jedną 100 % okazje ale tym razem to Robert Wilk nie był w stanie wykorzystać błedu obrony i strzelił w prost w bramkarza gości. Zawodnicy Olimpii kontrolowali przebieg spotkania i stwarzali grozne okazje jednak dobrze zachowywał się w bramce Klasa. Wynik do przerwy 0:1
Drugą połowę lepiej rozpoczęli Zawodnicy Raby Którzy zaatakowali wysokim pressingiem co przyniosło błąd bramkarza który złapał ewidentne podanie od obrońcy. Sędzia pokazał na rzut wolny pośredni, który pewnie wykorzystali gospodarze. Bramka na 1:1 wyrażnie podrażniła gości którzy rzucili się do szaleńczego ataku co przyniosło skutek w postaci karnego za zagranie ręką obrońcy Raby. Rzut karny pewnie obronił Klasa. W tym momencie zaczeła się wymiana cios za cios. Około 60 minut fatalny błąd popełnił sędzia spotkania który zablokował podanie wychodzącej z kontratakiem Raby. Piłkę tę przejął pomocnik gości i właśnie z tej sytuacji goście wyszli na prowadzenie. W momęcie objecia prowadzenie zawodnicy wyraznie zaostrzyli grę co spowodowało dwa urazy w drużynie Raby. Zawodnicy Raby podrażnieni kuriozalnym zachowaniem sędziego ruszyli do ataku. Jedną z takich akcji pięknym strzałem wykończył Mączka uderzając w poprzeczkę bramki Olimpii. Goście mieli dużo szcześcia i dołożyli jeszcze 2 bramki i wygrali spotkanie, którego wynik nie odzwierciedla do końca poczynań boiskowych obydwu drużyn.
Wynik spotkania 1:4

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

TRENINGI

Harmonogram treningów

Wtorek 18:30 - 20:00 boisko w Niedarach

Piątek 18:30 - 20:00 boisko w Niedarach

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Polanka Nieszkowice Wielkie 3:4 Raba Niedary
2017-10-29, 14:00:00

oceny zawodników »

Polanka Nieszkowice Wielkie 3:4 Raba Niedary
Macierz Lipnica Wisła Grobla
Korona Brzeznica 3:1 Zryw Królówka
Ostrowianka Ostrów Husaria Łapczyca

Które miejsce w sezonie 2016/17 zdobędzie nasz klub?